Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany 2 listami gończymi zatrzymany tuż po kradzieży

Data publikacji 19.09.2013

Mężczyzna był poszukiwany dwoma listami gończymi, wydanymi przez sąd żoliborski. 31-letni Sylwester T. od dłuższego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Podczas legitymowania podawał fałszywe dane. Wpadł kilka minut po kradzieży sklepowej, która miała miejsce w markecie przy ulicy Kasprowicza.

31-letni mężczyzna od dłuższego czasu był poszukiwany przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Żoliborza. Sąd wydał za nim dwa listy gończe. W sumie za rozboje i kradzieże, za kratkami mężczyzna ma spędzić prawie 4 lata. W ręce mundurowych wpadł kilka minut po kradzieży sklepowej, która miała miejsce w markecie przy ulicy Kasprowicza. Mężczyzna wyszedł ze sklepu z miodem i mięsem, nie uiszczając opłaty za zakupione produkty.

Po krótkim pościgu mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z OPP. Podczas legitymowania podał dane, ale policjanci nie dali wiary mężczyźnie i przewieźli go do komendy celem potwierdzenia jego danych personalnych. Okazało się, że zatrzymany podał fałszywe imię i nazwisko.

31-latek trafił do policyjnego aresztu. Już wkrótce bielańscy policjanci z zespołu do spraw wykroczeń przedstawią mu zarzuty za posługiwanie się fałszywymi danymi oraz kradzież sklepową, a wniosek o ukaranie w najbliższym czasie wpłynie do sądu.

eb/aw

Powrót na górę strony