Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł z marihuaną

Data publikacji 19.09.2013

Policjanci z piaseczyńskiej dochodzeniówki kolejnej osobie przedstawili zarzut za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Funkcjonariusze ustalają pochodzenie zabezpieczonego narkotyku, a zatrzymanemu Pawłowi G., za posiadanie ponad 100 gram środków odurzających, grozi kara nawet 3 lat więzienia.

W rejonie ulicy Mickiewicza w Piasecznie kryminalni obserwowali młodego mężczyznę zachodziło bowiem uzasadnione podejrzenie, że może on posiadać narkotyki. Gdy ten zauważył, że jest obserwowany próbował ukryć narkotyki. Policjanci przystąpili do legitymowania Pawła G. i sprawdzenia zawartości torby foliowej, którą wrzucił do pomieszczenia gospodarczego. Mężczyzna był bardzo niespokojny i zdenerwowany. Szybko okazało się, co było powodem takiego zachowania. W torbie foliowej były narkotyki. Policjanci zabezpieczyli ponad 100 gram narkotyków, a wykonane badania potwierdziły, że jest to marihuana.

Funkcjonariusze ustalają teraz, gdzie kupował narkotyki oraz czy zajmował się ich rozprowadzaniem. Piaseczyńscy policjanci przypominają, że za posiadanie prawem zabronionych środków ustawa przewiduje karę nawet do 3 lat więzienia.

hkk/aw
Powrót na górę strony