Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Za kratkami spędzi 7 lat

Data publikacji 17.09.2013

W ręce policjantów z KRP Warszawa V wpadł poszukiwany listem gończym 43-letni Jacek W. Mężczyzna od kilku tygodni ukrywał się przed odpowiedzialnością karną. Teraz najbliższe 7 lat spędzi za kratkami.

Do bielańskiej komendy wpłynął list gończy na 43-letniego Jacka W. Jak wynikało z treści dokumentu wydanego przez sąd warszawski, mężczyzna uchylał się przed odbyciem kary pozbawienia wolności. Policjanci z Bielan, na terenie których ostatnio mieszkał poszukiwany, przez cały czas sprawdzali wszelkie informacje dotyczące miejsca jego pobytu. Mężczyzna miał odbyć karę 7 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Bielan realizując czynności w przedmiotowej sprawie uzyskali informację, że poszukiwany mężczyzna może przebywać na terenie dzielnicy Bielany. Natychmiast przystąpili do działania. Kilka dni nieustającej pracy przyniosło oczekiwane rezultaty. Poszukiwany Jacek W. został zatrzymany przez bielańskiego dzielnicowego. Mężczyzna podawał inne dane, ale na niewiele mu to się zdało, gdyż jest on doskonale znany dzielnicowemu. Teraz najbliższe 7 lat 43-latek spędzi za kratkami.

ea/eb
 

Powrót na górę strony