Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki pod kanapą

Data publikacji 17.09.2013

18-letni Piotr W., mieszkaniec powiatu legionowskiego, został zatrzymany przez nowodworskich kryminalnych pod zarzutem handlu i posiadania narkotyków. W samochodzie, którym podróżował mężczyzna oraz w jego domu funkcjonariusze zabezpieczyli w sumie ponad 14 gramów środków odurzających. 18-latek usłyszał już zarzuty i decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem.

Nowodworscy kryminalni patrolując rejon miasta zatrzymali do kontroli osobowego volkswagena, którym jechały 4 osoby. Podczas czynności jeden z policjantów ujawnił pod tylną kanapą samochodu dwie torebki z suszem roślinnym oraz jedną z bryłą o nieregularnym kształcie. Po zbadaniu testerem, okazało się, że susz to marihuana, a druga substancja to haszysz.

Wszystkie osoby do wyjaśnienia sprawy trafiły na komendę. W rozmowie z policjantami Piotr W. przyznał się, że narkotyki należą do niego. Dodatkowo, w jego domu podczas przeszukania, mundurowi znaleźli jeszcze 10 gramów marihuany, które prawdopodobnie były przygotowane do sprzedaży.

Podejrzany 18-latek usłyszał zarzuty udzielania narkotyków oraz ich posiadania, za co może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

sk/aw

Powrót na górę strony