Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł poszukiwany dwoma listami gończymi

Data publikacji 16.09.2013

Policjanci z Ochoty zatrzymali Rafała W. 23-latek był poszukiwany dwoma listami gończymi. Mężczyzna miał na swoim koncie zniszczenie cudzego mienia i znieważenie funkcjonariuszy. Za te przestępstwa został skazany przez warszawski sąd na rok pozbawienia wolności. Dzięki policjantom, poszukiwany odbędzie teraz zasądzoną karę.

Rafał W. był poszukiwany za zniszczenie cudzego mienia i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy. Sąd wydał za nim dwa listy gończe. Mężczyzna nie przebywał jednak w miejscu zamieszkania i ukrywał się przed funkcjonariuszami. Intensywne czynności operacyjne prowadzone przez policjantów z zespołu poszukiwań doprowadziły do ustalenia miejsca jego pobytu.

Stróże prawa udali się pod znany im adres na terenie Ursusa. Tam zatrzymali 23-latka. W trakcie policyjnych czynności zatrzymany mężczyzna zachowywał się wulgarnie, ubliżał mundurowym, a potem zaatakował jednego z nich. 23-latek został przesłuchany i usłyszał zarzut za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy. Zgodnie z dyspozycją sądu trafił do zakładu karnego.

ea/ew

Powrót na górę strony