Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Napadł na bank, został zatrzymany

Data publikacji 12.09.2013

Policjanci stołecznego wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw zatrzymali 31-letniego Jakuba Z., który w 2010 roku wszedł do placówki bankowej przy ul. Grójeckiej i przy użyciu przedmiotu przypominającego broń dokonał rozboju na pracowniku. Mężczyzna usłyszał zarzut rozboju dokonanego w warunkach recydywy. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Dzięki współpracy z lubelską policją funkcjonariusze wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw KSP zatrzymali mężczyznę, który we wrześniu 2010 roku wszedł do jednej z placówek bankowych przy ul. Grójeckiej i przy pomocy przedmiotu przypominającego broń dokonał rozboju na jej pracowniku. Napastnik zażądał wydania pieniędzy, po czym z gotówką oddalił się z miejsca zdarzenia.

Jak się okazało, Jakub Z. był poszukiwany również przez inne jednostki w kraju, między innymi za oszustwa, 3 listami gończymi.

Wpadł w Świdniku na terenie województwa lubelskiego. Prokurator przedstawił 31-letniemu Jakubowi Z. zarzut rozboju popełnionego w warunkach recydywy. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

ea
 

Powrót na górę strony