Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Trzej poszukiwani wpadli na stacji Centrum

Data publikacji 11.09.2013

W ciągu ostatniej doby policjanci z metra zatrzymali trzy osoby ukrywające się przed organami ścigania i wymiarem sprawiedliwości. Wczoraj po godzinie 10 mundurowi zatrzymali 40-letniego Tomasza D., następnie około południa dzięki wywiadowcom wpadł 26-letni Krzysztof S., natomiast tuż przed godziną 16-tą ten sam patrol wywiadowców zatrzymał 37-letniego Jacka S.

Zatrzymany we wtorek Tomasz D. był bardzo zaskoczony, gdy się okazało, że figuruje w policyjnej bazie danych jako osoba poszukiwana listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu. Mężczyzna został przewieziony do aresztu śledczego na warszawskim Mokotowie.

Na stacji metra „Centrum” metrowscy wywiadowcy zwrócili uwagę na mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi osoby poszukiwanej. W wyniku podjętych czynności okazało się, że Krzysztof S. jest poszukiwany w celu doprowadzenia do najbliższego zakładu karnego. 26-latek został zatrzymany i osadzony w ZK przy ul. Rakowieckiej.

Chwilę później wywiadowcy doprowadzili do komisariatu policji na stacji metra Centrum kolejnego zatrzymanego. Powodem zatrzymania 37-letniego mężczyzny był list gończy wydany przez warszawski sąd. Jacek S. trafił do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych, skąd niebawem również trafi do aresztu.

ndl/aw

Powrót na górę strony