Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dozór za rozbój i narkotyki

Data publikacji 01.09.2013

Policjanci z Ursynowa zatrzymali Artura M., który jest podejrzany o dokonanie rozboju i posiadanie narkotyków. 30-latek wpadł w ręce funkcjonariuszy kilka godzin po zgłoszeniu przestępstwa przez pokrzywdzonego 32-latka, którego pobito i okradziono. Mężczyzna usłyszał zarzuty w prokuraturze i został objęty policyjnym dozorem. Za rozbój grozi kara do 12 lat więzienia.

Do ursynowskiego komisariatu zgłosił się 32-letni mężczyzna, który poinformował mundurowych, że został napadnięty. Z jego relacji wynikało, że najpierw został zaczepiony przez kilka osób, a potem jedna z nich uderzyła go w głowę. Kiedy pokrzywdzony przewrócił się miał być kopany, a z portfela skradziono mu pieniądze. Wszystko wydarzyło się w parku, przy ulicy Jeżewskiego kilkanaście godzin wcześniej.

Policjanci ustalili, że związek ze zdarzeniem może mieć mężczyzna, któremu 32-latek prawdopodobnie był winien pieniądze. Funkcjonariusze zatrzymali Artura M., a w miejscu jego zamieszkania znaleźli marihuanę. 30-latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Jest podejrzany o dokonanie rozboju i posiadanie narkotyków. Za te przestępstwa grozi kara do 12 lat więzienia.

mb/ps

Powrót na górę strony