Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podczas kłótni uderzył rozbitą butelką

Data publikacji 27.08.2013

Kryminalni z Pragi Południe zatrzymali mężczyznę podejrzanego o uszkodzenia ciała. Dzięki intensywnym czynnościom mężczyzna został zatrzymany dwa dni po zdarzeniu. Jak ustalili funkcjonariusze, pomiędzy pokrzywdzonym a podejrzanym doszło do kłótni, podczas której 28-latek uderzył kilka razy pokrzywdzonego rozbitą butelką. W wyniku uderzeń mężczyzna odniósł obrażenia głowy i klatki piersiowej i został przewieziony do szpitala. Łukasz W. przyznał się do zarzutu i poddał dobrowolnie karze zaproponowanej mu przez prokuratora.

Policjanci z komendy przy Grenadierów otrzymali zgłoszenie o pobitym mężczyźnie, który podczas kłótni został uderzony rozbitą butelką. Policjanci niezwłocznie udali się na miejsce interwencji, gdzie szybko ustalili przebieg zdarzenia. Z ich ustaleń wynikało, że podczas wspólnego spożywania alkoholu pomiędzy dwoma mężczyznami doszło do kłótni, podczas której nieznany mężczyzna rozbił butelkę po piwie i uderzył nią kilka razy pokrzywdzonego, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. Pokrzywdzonemu mężczyźnie została udzielna pomoc medyczna i został przewieziony do szpitala.

Dalsze czynności w tej sprawie wykonali kryminalni, którzy szybko ustalili kim jest podejrzewany o to przestępstwo mężczyzna. Po dwóch dniach 28-latek był już zatrzymany i doprowadzony do policyjnej celi. Łukasz W. usłyszał zarzut naruszenia czynności narządu ciała, do którego się przyznał. Podejrzany poddał się dobrowolnie karze zaproponowanej mu przez prokuratora.

pp/aw


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 2.95 MB)

Powrót na górę strony