Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pobili swoją sprzątaczkę

Data publikacji 02.08.2013

Zarzut pobicia wspólnie i w porozumieniu usłyszało dwoje obywateli Rumunii. Kryminalni z Pragi Północ zatrzymali 30-latkę i jej 27-letniego partnera. Oboje byli podejrzani o pobicie kobiety, która była u nich pomocą domową. Podejrzani uderzali pięściami kobietę w twarz, ciągnęli za włosy i kopali. Mężczyzna dodatkowo trzymał nóż i groził pozbawieniem życia pokrzywdzonej. Teraz może grozić im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Telefonicznie zwabili pokrzywdzoną do mieszkania. Myśleli, że kobieta ukradła im szkatułkę z biżuterią. Kiedy kobieta przyszła do lokalu, który zajmowali podejrzani, od razu wyzwali ją. Pomimo podjętej próby rozmowy i ustalenia faktów, w pewnym momencie oboje zaczęli uderzać pokrzywdzoną pięściami po twarzy, ciągnęli za włosy i kopali po nogach. Po kilku minutach 27-latek, trzymając nóż, groził pokrzywdzonej pozbawieniem życia.

Przestraszona kobieta zaalarmowała o całym zdarzeniu Policję. Kryminalni szybko ustalili i zatrzymali podejrzewane osoby. Oboje usłyszeli w północnopraskiej komendzie zarzut pobicia wspólnie i w porozumieniu, dodatkowo 27-latek usłyszał jeszcze zarzut groźby karalnej. Teraz może im grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ea/ms
 

Powrót na górę strony