Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijana matka spała na chodniku

Data publikacji 25.07.2013

Prawie 3 promile alkoholu w organizmie miała matka czteroletniej dziewczynki zatrzymana przez policjantów z Ursusa. 41-latka spała na chodniku przy ulicy Szancera. Jej dziecko bawiło się tuż obok. Kobieta usłyszała zarzut za popełnione przestępstwo. Za narażenie dziecka na utratę życia i zdrowia grozi jej do 5 lat więzienia.

Kilka minut po 10:00 mundurowi zostali wezwani na interwencję przy ulicę Szancera. Z przekazanych informacji wynikało, że znajduje się tam nietrzeźwa kobieta, która ma pod opieką małe dziecko. Po przybyciu pod wskazane miejsce policjanci zauważyli leżącą na chodniku kobietę. 41-latka spała. Widząc to funkcjonariusze natychmiast zareagowali.

Policjanci obudzili kobietę i zbadali jej stan trzeźwości. Wtedy okazało się, że ma prawie 3 promile alkoholu w organizmie. W takim stanie 41-latka „opiekowała” się swoim czteroletnim dzieckiem. Dziewczynka została przekazana pod opiekę rodziny, a jej matka zatrzymana. Kobieta usłyszała już zarzut za popełnione przestępstwo. Za narażenie dziecka na utratę życia i zdrowi grozi jej do 5 lat więzienia.

 

ew

Powrót na górę strony