Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za posiadanie i udzielanie narkotyków

Data publikacji 10.07.2013

Wolscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej wspólnie z funkcjonariuszami straży granicznej zatrzymali 30-letniego Pawła Ś. Funkcjonariusze w jego mieszkaniu zabezpieczyli amfetaminę, marihuanę oraz dwie wagi elektroniczne. Decyzją sądu 30-latek został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

Kryminalni z wydziału do walki z przestępczością narkotykową wraz z funkcjonariuszami straży granicznej przy ulicy Przyokopowej zatrzymali 30-letniego Pawła Ś. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna trudni się rozprowadzeniem środków odurzających oraz prawdopodobnie posiada większą ilość narkotyków. Postanowili to sprawdzić i udali się do miejsca zamieszkania 30-latka.

W mieszkaniu, w którym mieszkał zatrzymany mężczyzna funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli ponad 130 gramów amfetaminy, 0,30 grama marihuany, krzaki konopi oraz dwie wagi elektroniczne. Na poczet przyszłej kary zabezpieczono piniądze w kwocie blisko 3200 złotych oraz 150 euro.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Śledczy przedstawili 30-latkowi zarzut wprowadzenia do obrotu znacznej ilości środków odurzających oraz udzielania. Decyzją sądu wobec Pawła Ś. zastosowano tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

Ps.


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 5.44 MB)

Powrót na górę strony