Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadli „amatorzy” marihuany

Data publikacji 28.06.2013

Policyjni wywiadowcy z Piaseczna zatrzymali Borysa M. i Julię W. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na zachowanie grupy młodych osób. W trakcie kontroli ujawnili przy mężczyźnie torebkę z marihuaną, którą prawdopodobnie nabył od Julii W. Przypominamy, że posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

Policyjni wywiadowcy z Piaseczna patrolujący rejon ośrodka wypoczynkowego w Zalesiu Górnym zwrócili uwagę na zachowanie grupy młodych osób. Postanowili ich wylegitymować. Mężczyzna zachowywał się wyjątkowo nerwowo. Doświadczeni policjanci postanowili sprawdzić, co jest przyczyną takiego zachowania. Okazało się, że Borys M. miał przy sobie torebkę z suszem roślinnym, którą prawdopodobnie nabył od Julii W. Narkotyki zostały zabezpieczone, a Borys M. i Julia W. zostali zatrzymani.

Na komendzie narkotyk poddano badaniu, które potwierdziło, że jest to marihuana. Mężczyzna będzie odpowiadał za posiadanie środków odurzających, natomiast w sprawie Julii W. został skierowany wniosek do prokuratury o wszczęcie śledztwa i przedstawienie zarzutów.

ms/hkk

Powrót na górę strony