Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kryminalni odzyskali przywłaszczony samochód

Data publikacji 31.05.2013

Kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości samochodowej odzyskali samochód i rzeczy osobiste kobiety, która rozstała się ze swoim partnerem. Krzysztof G. został zatrzymany i przewieziony do bielańskiej komendy. 35-latek usłyszał zarzuty za przywłaszczenie mienia o wartości 15 000 złotych oraz ukrywanie dokumentacji nie należącej do niego. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Pokrzywdzona przez prawie cztery lata była w związku z 35-letnim Krzysztofem G. Gdy się rozstali, kobieta wyprowadziła się, ale pozostawiła u partnera część swoich osobistych rzeczy. Gdy upomniała się o swoje rzeczy były partner nie chciał ich oddać, nie oddał też samochodu, który należał do pokrzywdzonej. Przez kilka miesięcy kobieta próbowała sama odzyskać swoje rzeczy, kiedy wyczerpała już wszystkie możliwości powiadomiła policję.

Sprawą zajęli się funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości samochodowej. Policjanci w ciągu kilku dni od uzyskania informacji o przywłaszczeniu mienia odzyskali rzeczy pokrzywdzonej, w tym samochód marki Renault i zatrzymali 35-letniego mężczyznę.

Krzysztof G. został przewieziony do komendy przy ulicy Żeromskiego gdzie usłyszał zarzuty za przywłaszczenie mienia o wartości 15 000 złotych oraz ukrywania dokumentów nie należących do niego. Mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Odzyskane rzeczy wkrótce wrócą do właścicielki.

eb

Powrót na górę strony