Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kradli rowery na Ochocie

Data publikacji 28.05.2013

Sprawców kradzieży trzynastu rowerów wartych ponad 10.000 złotych zatrzymali policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu z Ochoty. Mężczyźni kradli rowery sprzed szkół i bloków. Wszyscy usłyszeli zarzuty za popełnione przestępstwa. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Ochoty od pewnego czasu przyjmowali zgłoszenia dotyczące kradzieży rowerów. Sprawcy kradli jednoślady pozostawione przez właścicieli przed blokami i szkołami. Materiał zgromadzony w sprawie pozwolił funkcjonariuszom zwalczającym przestępczość przeciwko mieniu na wytypowanie trzech mężczyzn, którzy mogli mieć związek z tymi zdarzeniami.

35-letni Tomasz S., 22-letni Adam I. i 46-letni Jerzy Sz. zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Policjanci ustalili, że mężczyźni od kwietnia ukradli trzynaście rowerów wartych ponad 10.000 złotych. 22-latek ma na swoim koncie także kradzież stołu rehabilitacyjnego z samochodu zaparkowanego przy ul. Księcia Trojdena.

Tomasz S. usłyszał dziesięć zarzutów kradzieży, Adamowi I. zostało przedstawionych pięć zarzutów kradzieży i jeden włamania, natomiast Jerzy Sz. usłyszał dwa zarzuty za kradzież. O ich dalszym losie zdecyduje sąd.

ea/ew

Powrót na górę strony