Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukujemy tego mężczyzny

Data publikacji 24.05.2013

Policjanci z Mokotowa poszukują mężczyzny, którego wizerunek zarejestrowały kamery podczas wypłaty pieniędzy z bankomatu. Osoba ta uczestniczyła w przejęciu oraz pomocy w ukryciu gotówki w kwocie 540 tys. złotych. Każdy kto ją rozpoznaje, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Rejonowej Policji Warszawa II.

Wydział Dochodzeniowo – Śledczy KRP Warszawa II prowadzi pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa Mokotów śledztwo w sprawie przejęcia i pomocy w ukryciu pieniędzy w kwocie ponad 540 tys. złotych. W tej sprawie policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które zarejestrowały wizerunek sprawcy tego przestępstwa, Mężczyzna 15 października 2012 roku realizował wypłaty gotówki z bankomatów w centrum Warszawy.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z mokotowskimi policjantami pod numerem telefonu 792180112 lub z najbliższą jednostką Policji. Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres mokotow@policja.waw.pl. Zapewniamy anonimowość.

ea/mb

Powrót na górę strony