Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Znaczna ilość narkotyków nie trafi na rynek

Data publikacji 08.05.2013

Ponad 200 gramów amfetaminy, blisko gram marihuany i dwie wagi elektroniczne zabezpieczyli wolscy policjanci w jednym z mieszkań na terenie dzielnicy. Na miejscu zatrzymali 32-letniego Piotra S., do którego należały środki odurzające. Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj w prokuraturze mężczyzna usłyszy zarzuty karne. Za przygotowanie do wprowadzenia do obrotu znacznej ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z wydziału dw. z przestępczością narkotykową wpadli na trop mężczyzny, który trudnił się handlem narkotykami. Wczoraj udali się do jego miejsca zamieszkania. W środku zastali 32-letniego Piotra S. W czasie przeszukania funkcjonariusze w szafce kuchennej zabezpieczyli ponad 200 gramów amfetaminy oraz blisko gram marihuany. Ponadto policjanci zabezpieczyli dwie wagi elektroniczne oraz torebki do porcjowania narkotyków.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do Komendy. Prawdopodobnie jeszcze dzisiaj w prokuraturze rejonowej mężczyzna usłyszy zarzuty przygotowania do wprowadzenia do obrotu znacznej ilości środków odurzających. Czyn ten zagrożony jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

ea/jb
 

Powrót na górę strony