Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nieletnia dopuściła się 25 czynów karalnych

Data publikacji 08.05.2013

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości wśród osób nieletnich z północnopraskiej komendy udowodnili nieletniej 25 czynów karalnych dotyczących udzielania środków odurzających małoletnim, handlu narkotykami, rozpijania małoletnich oraz naruszenia nietykalności cielesnej i paserstwa. Dalej sprawą 16-latki zajmie się Sąd Rodzinny i Nieletnich.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości wśród osób nieletnich pracowali kilka miesięcy nad sprawą dotyczącą udzielania środków odurzających małoletnim osobom. Ich żmudna praca przyniosła efekty. Funkcjonariusze od razu wpadli na trop nieletniej 16-latki. Dziewczyna była doskonale znana policjantom.

16-latka została zatrzymana i trafiła do policyjnej izby dziecka. Po zebraniu materiału dowodowego, w północnopraskiej komendzie nieletniej określono 25 czynów karalnych dotyczących udzielania środków odurzających małoletnim, handlu narkotykami, rozpijania małoletnich oraz naruszenia nietykalności cielesnej i paserstwa. Funkcjonariusze wystąpili z wnioskiem do Sądu Rodzinnego i Nieletnich o umieszczenie nieletniej w placówce opiekuńczej. Dalej sprawą 16-latki zajmie się sąd.

ea/ms
 

Powrót na górę strony