Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzisiaj tak może wyglądać zaginiona Olga Łuczyńska

Data publikacji 07.05.2013

Policjanci z Pragi Południe poszukują zaginionej Olgi Łuczyńskiej. Zaginiona w dniu 22 sierpnia 1999 roku, wyszła z domu w Warszawie przy ul. Perkuna z zamiarem wyjazdu nad morze i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała kontaktu z rodziną. Publikowany rysunek jest odtworzeniem prawdopodobnego wyglądu zaginionej do wieku 29 lat. Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Olgi Łuczyńskiej o kontakt z policjantami wydziału kryminalnego lub najbliższą jednostką policji.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KRP Warszawa VII poszukują kobiety:

- Olga Łuczyńska ur. 06.06.1983r., zam. Warszawa ul. Perkuna.

Rysopis zaginionej: wzrost: 172 cm., sylwetka: szczupła, włosy: ciemne - brunetka, twarz: pociągła, cera: śniada, oczy: ciemne, nos: prostolinijny - średni, uszy: średnie - przylegające, uzębienie: pełne.

Znaki szczególne: na prawej ręce blizna po szczepiące gruźliczej.

Publikowane rysunek jest odtworzeniem prawdopodobnego wyglądu zaginionej do wieku aktualnego 29 lat – progresja wiekowa z 2013 roku.

Zaginiona w dniu 22 sierpnia 1999 roku, wyszła z domu w Warszawie przy ul. Perkuna z zamiarem wyjazdu nad morze i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania i nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu kobiety proszone są o kontakt proszone są o kontakt z: asp. Rafał Feldman tel. (22) 603-85-39, Komendą Rejonową Policji Warszawa VII przy ul. Grenadierów 73/75, tel. (22) 603-76-55, najbliższą jednostką Policji, całodobowymi numerami 112 i 997 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: krp7warszawa@policja.waw.pl

pp.to

Powrót na górę strony