Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny cios wywiadowców w walce z przestępczością narkotykową

Data publikacji 30.04.2013

Wywiadowcy z Pragi Południe zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Mężczyzna został zatrzymany na ulicy, a dalsze czynności doprowadziły funkcjonariuszy do ujawnienia w mieszkaniu mężczyzny znacznej ilości narkotyków oraz wagi elektronicznej. W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 81 gram amfetaminy, 133 marihuany, 8 kokainy i prawie 7 gram MDMA. Michał T. usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i został objęty policyjnym dozorem. Za to

Policjanci wydziału wywiadowczo-patrolowego z komendy przy Grenadierów zauważyli samochód, w którym przebywał podejrzanie zachowujący się mężczyzna. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić, kim jest mężczyzna i co wzbudziło jego niepokój. Kierowca na widok interweniującego policjanta ruszył z miejsca, ale chwilę później został zatrzymany. Wywiadowcy zauważyli, że kilka metrów od samochodu leży zawiniątko z folii aluminiowej, w którym znajdował się biały proszek. Kierujący pojazdem 29-latek w rozmowie z policjantami powiedział, że to on odrzucił ujawnione zawiniątko. Michał T. został zatrzymany i doprowadzony do policyjnej celi.

Dalsze czynności policjantów doprowadziły do ujawnienia w mieszkaniu, w którym przebywał zatrzymany mężczyzna znacznej ilości środków odurzających i wagi elektronicznej. W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 81 gram marihuany, 133 gram marihuany, 8 gram kokainy i prawie 7 gram MDMA.

Michał T. usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i został objęty przez prokuratora policyjnym dozorem.

Posiadanie znacznej ilości środków odurzających zagrożone jest karą do 10 lat pozbawiania wolności.

pp/ps


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 4.42 MB)

Powrót na górę strony