Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł poszukiwany

Data publikacji 26.04.2013

Nowodworscy kryminalni zatrzymali wczoraj 24-letniego Arkadiusza D., mieszkańca powiatu nowodworskiego, który był poszukiwany dwoma listami gończymi. Mężczyzna ukrywał się na terenie pow. pruszkowskiego prawdopodobnie chcąc uniknąć zasądzonej kary. 24-latek trafił do policyjnej celi, a następnie został doprowadzony do aresztu, aby odbyć karę za kradzież z włamaniem.

Arkadiusz D., miał wyrok pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem. Nie stawił się jednak do zakładu karnego, aby go odbyć. Sąd w Nowym Dworze Mazowieckim zarządził poszukiwania mężczyzny listem gończym. Do działań przystąpili kryminalni naszej komendy.

Wczoraj przed południem  policjanci dowiedzieli się, że poszukiwany 24-latek może przebywać na terenie powiatu pruszkowskiego. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Pod wskazanym adresem zastali Arkadiusza D., który był zdumiony wizytą policjantów.

Mężczyzna natychmiast został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Jeszcze tego samego dnia został przewieziony do zakładu karnego gdzie odbędzie swój wyrok.

sk

Powrót na górę strony