Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci poszukują sprawców pobicia – portrety pamięciowe

Data publikacji 17.04.2013

Policjanci z komisariatu w Kobyłce poszukują osób podejrzewanych o pobicie mężczyzny, do jakiego doszło 13 marca 2013r. w Kobyłce przy ulicy Warszawskiej. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu sprawców tego przestępstwa, identyfikacji osób na podstawie załączonych portretów pamięciowych bądź świadków, prosimy o kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Policjanci z Komisariatu Policji w Kobyłce zbierają informacje, które pozwolą na ustalenie i zatrzymanie osób podejrzewanych o dokonanie pobicia mężczyzny, do jakiego doszło 13 marca 2013r. w Kobyłce przy ul. Warszawskiej. W toku wykonywanych czynności policjanci ustalili, że sprawców było czterech, poruszali się samochodem osobowym toyota corolla hatchback koloru srebrnego o początkowych nr rejestracyjnych WWL…

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu identyfikacji mężczyzn z załączonych portretów pamięciowych oraz świadków zdarzenia prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Kobyłce tel. 22 604-72-30, 22 786-10-07 czynny całą dobę, lub z najbliższą jednostką Policji lub na telefon alarmowy 997.

Osobom udzielającym informacji Policja gwarantuje pełną anonimowość.

ea/ts

Powrót na górę strony