Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjant zatrzymał złodzieja przed komendą

Data publikacji 17.04.2013

Policjant z północnopraskiej komendy dosłownie "na gorąco" zatrzymał 30-letniego mężczyznę, który na parkingu przed komendą usiłował dokonać kradzieży jednego z zaparkowanych tam pojazdów.Funkcjonariusz wypatrzył podejrzanie zachowującego się Rafała S. z okien komendy. Teraz zatrzymany będzie odpowiadał za usiłowanie kradzieży mienia z pojazdu. Grozi za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Uwagę policjanta z wydziału wspomagającego zwrócił mężczyzna, który zainteresował się jednym z zaparkowanym przed północnopraską komendą pojazdów. Funkcjonariusz zauważył mężczyznę w trakcie wykonywania obowiązków służbowych.

Dosłownie po chwili, ten sam mężczyzna, otworzył drzwi jednego z zaparkowanych pojazdów i wszedł do środka. Reakcja policjanta była natychmiastowa. Funkcjonariusz wybiegł z komendy i dosłownie „na gorąco” zatrzymał 30-letniego Rafała S., którego doprowadził do komendy.

Podejrzany mężczyzna najprawdopodobniej usłyszy zarzut usiłowania kradzieży mienia z pojazdu.  Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ea/ms

Powrót na górę strony