Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pchnął nożem konkubinę

Data publikacji 02.04.2013

Awantura domowa pod wpływem alkoholu zakończyła się zarzutami i tymczasowym aresztowaniem na okres trzech miesięcy. Po północy, policjanci z Pragi Północ, zatrzymali Andrzeja S. Jak wynikało z ustaleń policjantów, mężczyzna pchnął nożem kuchennym konkubinę podczas kłótni. 54-latek został doprowadzony na przesłuchanie do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Przestępstwo to jest zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Po północy, policjanci z Pragi Północ, zostali zaalarmowani o tym, że w jednym z lokali w dzielnicy, doszło do awantury domowej pomiędzy Andrzejem S. a konkubiną. W trakcie kłótni, 54-letni mężczyzna chwycił nóż kuchenny i pchnął nim konkubinę. Po chwili poinformował policję o tym, co zrobił.

Na miejscu, funkcjonariusze zatrzymali podejrzanego mężczyznę. Kobieta trafiła do szpitala. 54-latek, po zbadaniu alkomatem, miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Po zebraniu materiału dowodowego, Andrzej S. został doprowadzony na przesłuchanie do prokuratury. Mężczyzna usłyszał zarzut ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Na wniosek prokuratora o zastosowanie środka zapobiegawczego wobec podejrzanego w postaci tymczasowego aresztowania, decyzją sądu Andrzej S. trafił do aresztu na trzy miesiące. Przestępstwo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

ea/ms
 


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 5.59 MB)

Powrót na górę strony