Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nielegalnie posiadał broń i amunicję

Data publikacji 26.03.2013

Broń palną i amunicję bez wymaganego zezwolenia posiadał 49-letni Przemysław B., którego zatrzymali policjanci z wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw komendy stołecznej policji. Mężczyzna przechowywał ją w miejscu zamieszkania. Wczoraj w prokuraturze usłyszał zarzuty. Za to przestępstwo grozi mu kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw komendy stołecznej policji sprawdzili miejsce pobytu 49-letniego Przemysława B., którego podejrzewali o nielegalne posiadanie broni. Podczas przeszukania domu mieszkalnego należącego do mężczyzny, funkcjonariusze zabezpieczyli cztery jednostki broni palnej, trzy sztuki granatów obronnych  oraz 81 sztuk amunicji. Wszystko to mężczyzna przechowywał w jednym z pomieszczeń gospodarczych.

Policjanci zatrzymali 49-latka. Zabezpieczona broń i amunicja zostały przesłane do biegłego. Wczoraj mężczyzna został przesłuchany w prokuraturze. Usłyszał zarzuty posiadania broni palnej i amunicji bez wymaganego zezwolenia. Za czyn, którego się dopuścił grozi kara od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

ps


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 1.59 MB)

Powrót na górę strony