Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Jedna realizacja, dwóch zatrzymanych

Data publikacji 22.03.2013

Kryminalni z Wawra zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o posiadanie środków odurzających. Do zatrzymania doszło jednocześnie w dwóch różnych miejscach. W wyniku czynności operacyjnych policjanci ujawnili i zabezpieczyli łącznie ponad 77 gramów marihuany oraz wagę elektroniczną. 20 i 21-latek zostali doprowadzeni do policyjnej celi. Sprawa ma charakter rozwojowy. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, a za posiadanie znacznej ilości narkotyków kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z komisariatu przy Mrówczej, realizując czynności operacyjne, udali się do miejsca zamieszkania dwóch mężczyzn podejrzewanych o posiadanie środków odurzających. Do realizacji sprawy doszło jednocześnie w dwóch różnych miejscach. Podczas przeszukania i zatrzymania, kryminalni ujawnili i zabezpieczyli łącznie ponad 77 gramów suszu roślinnego oraz wagę elektroniczną. Po przeprowadzonym badaniu, okazało się że zabezpieczony susz roślinny to marihuana. Jeden z zatrzymanych mężczyzn powiedział policjantom, że posiadał marihuanę na własny użytek. 20 i 21-latek zostali doprowadzeni do policyjnej celi. Czynności w tej sprawie nadal trwają i jak podkreślają policjanci, sprawa ta ma charakter rozwojowy.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, a za posiadanie znacznej ilości narkotyków nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

ea/pp

Powrót na górę strony