Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymana w trakcie zasadzki

Data publikacji 18.03.2013

Dobre rozpracowanie operacyjne i szybko zorganizowana zasadzka przez policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu z Pragi Północ doprowadziła do zatrzymania 18-letniej kobiety podejrzanej o kradzież portfela z dokumentami, kartą płatniczą i pieniędzmi. W chwili zatrzymania, kobieta nie kryła zaskoczona. 18-latka już usłyszała zarzuty. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej, szybko wyjęła portfel z torebki kobiety i opuściła niepostrzeżenie sklep. W portfelu znajdowały się dokumenty, krata płatnicza i pieniądze. Po zgłoszonym przestępstwie, policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu z Pragi Północ od razu zajęli się ustaleniem sprawcy kradzieży. Dosłownie kilka dni później, dzięki dobremu rozpracowaniu operacyjnemu, funkcjonariusze już wiedzieli, kim była złodziejka. W wyniku szybko zorganizowanej zasadzki, policjanci zatrzymali 18-latkę podejrzaną o kradzież.

Kobieta trafiła do policyjnej celi. Podejrzana usłyszała zarzut kradzieży portfela wraz z dokumentami i kartą płatniczą oraz pieniędzmi. 18-latka przyznała się i poddała dobrowolnie karze. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ea/ms
 

Powrót na górę strony