Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Te narkotyki nie trafią na rynek

Data publikacji 15.03.2013

Blisko 50 gramów amfetaminy zabezpieczyli ursynowscy policjanci podczas interwencji na terenie dzielnicy. Funkcjonariusze zatrzymali jej właściciela, 35-letniego Pawła O. Mężczyzna usłyszał już w prokuraturze zarzut za popełnione przestępstwo i został objęty policyjnym dozorem. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Wywiadowcy z ursynowskiego komisariatu pełnili służbę na terenie dzielnicy, gdzie około 11.00 zwrócili uwagę na „krążącego” pod blokiem przy ulicy Polnej Róży mężczyznę. Po krótkiej chwili wszedł on na klatkę schodową, którą opuścił po 5 minutach. Policjanci postanowili go wylegitymować i sprawdzić, czy nie posiada przy sobie środków odurzających. Ich podejrzenia szybko się potwierdziły. W kieszeni kurtki 35-latka funkcjonariusze znaleźli torebkę z białym proszkiem.

Policjanci przewieźli Pawła O. do komisariatu. Mężczyzna twierdził, że nie wie, co to za substancja, ani skąd ją ma. Po zbadaniu zabezpieczonego proszku okazało się, że jest to amfetamina. Funkcjonariusze zabezpieczyli do sprawy blisko 50 gramów narkotyku. 35-latek został zatrzymany.

Mężczyzna został przesłuchany w prokuraturze, gdzie usłyszał zarzut za popełnione przestępstwo. Odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

ea/mb


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 3.36 MB)

Powrót na górę strony