Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wniosek o areszt dla dilera z piwnicy

Data publikacji 15.03.2013

Policjanci z komisariatu w Józefowie zatrzymali dilera i jego dwóch klientów. 23-latek, jako miejsce rozprowadzania narkotyków, wybrał pomieszczenie piwnicy domu, w którym mieszkał. Mundurowi w tej sprawie zabezpieczyli łącznie 17 porcji marihuany oraz ponad 9 gramów extasy. Wobec dilera złożony został wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania.

Było tuż przed północą, gdy funkcjonariusze z komisariatu w Józefowie zwrócili uwagę na młodych mężczyzn, z których jeden po drugim wchodzili do jednego z budynków. Światło wskazywało, że wprost z klatki schodowej osoby te kierowały się do pomieszczeń piwnicznych budynku. Tym tropem udali się również policjanci.

Mundurowi weszli w jednej z piwnic i zastali tam mężczyzn dokonujących transakcji. Rozprowadzającym, jak się po chwili okazało, środki odurzające był 23-letni mieszkaniec tego domu, zarazem właściciel pomieszczenia piwnicznego.

Funkcjonariusze z Józefowa, przy 23-latku, jak i przy obu także zatrzymanych 21-letnich klientach, zabezpieczyli 17 porcji marihuany oraz ponad 9 gramów extasy.

Wszyscy trzej trafili do policyjnego aresztu. 23-latek odpowie teraz za handel środkami odurzającymi, natomiast jego dwaj 21-letni klienci usłyszą zarzuty za ich posiadanie wynikające z Ustawy o zapobieganiu narkomanii.

Dziś wobec dilera został złożony wnisek o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymaczasowego aresztowania.

ea/js
 


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 4.18 MB)

Powrót na górę strony