Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

"Kukła nie przypominała misia", dlatego ją podpalił

Data publikacji 14.03.2013

Policjanci z wolskiej komendy ustalili i zatrzymali sprawcę podpalenia misia, które miało miejsce w styczniu na terenie centrum kultury Bemowo. 33-letni Wojciech Z. twierdził, że „taka kukła w ogóle nie przypomina misia”, dlatego rzucił w nią papierosa. Mężczyźnie został przedstawiony zarzut niszczenia mienia. Grozi za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Działania operacyjne policjantów z Woli oraz zdjęcia z zabezpieczonego monitoringu pomogły w ustaleniu osoby odpowiedzialnej za podpalenie w styczniu tego roku na terenie centrum kultury Bemowo słomianego misia, mającego przypominać tego z filmu Barei.

Kiedy policjanci zapukali do drzwi mieszkania 33-letniego Wojciecha Z. ten nie krył zdziwienia. Podczas przesłuchania przyznał, że podpalił kukłę, która według niego w ogóle nie przypominała misia, „rzuciłem w nią papierosem”.

Mężczyźnie został postawiony zarzut niszczenia mienia w związku z recydywą. Wcześniej był już karany za podobne przestępstwa. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ea

 


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 3.03 MB)

Powrót na górę strony