Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelnie ranił nożem swoja siostrę

Data publikacji 08.03.2013

60-letniego mieszkańca gminy Dąbrówka zatrzymali funkcjonariusze wołomińskiej Komendy. Mężczyzna w trakcie spotkania rodzinnego zadał 59-letniej siostrze cios nożem w okolice szyi, w wyniku czego ta doznała obrażeń ciała skutkujących jej śmiercią. Mieczysław S. usłyszał w Prokuraturze Rejonowej w Wołominie zarzut zabójstwa. Sąd zastosował wobec 60-latka tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy. Za czyn jakiego się dopuścił może mu grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Kilka dni temu w godzinach popołudniowych dyżurny wołomińskiej Komendy został powiadomiony przez dyspozytora pogotowia ratunkowego o zdarzeniu do jakiego miało dojść na terenie gminy Radzymin w którym ranna została kobieta. Skierowany na miejsce policyjny patrol potwierdził fakt uszkodzenia ciała kobiety, która doznała rany ciętej w okolic szyi. 59-latce została udzielona natychmiastowa pomoc medyczna, trafiła też do szpitala gdzie mimo pomocy lekarskiej zmarła.

Ustalenia i ślady jakie zostały zabezpieczone na miejscu zdarzenia wskazywały na to, że kobieta , jej mąż i brat wspólnie spożywała alkohol. W trakcie tego spotkania 60-letni brat zadał cios siostrze w okolicę szyi w wyniku czego ta doznała obrażeń ciała w postaci rany ciętej, skutkująca jej śmierć.

Policjanci i Prokurator Rejonowy w Wołominie przesłuchali męża ofiary i brata. 60-letni Mieczysław S. usłyszał zarzut zabójstwa swojej siostry. Decyzją Sądu w Wołominie został tymczasowo aresztowany na okres 3-miesięcy. Za czyn jakiego się dopuścił może mu grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

ts/ps
 

Powrót na górę strony