Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zabezpieczono ponad 250 gramów narkotyków

Data publikacji 07.03.2013

Wynikiem policyjnej realizacji, przeprowadzonej przez mińskich kryminalnych było odnalezienie i zabezpieczenie ponad 250 gramów narkotyków, w tym amfetaminy, marihuany i haszyszu w jednym z domów w Sulejówku. Zarzut nielegalnego posiadania znacznej ilości środków odurzających, przedstawiono 20-letniej Weronice J. Sprawa ma charakter rozwojowy. Policjanci będą jeszcze badać inne wątki tej sprawy oraz źródło pochodzenia narkotyków.

Kryminalni od dłuższego czasu sprawdzali i weryfikowali informacje dotyczące handlu narkotykami w Sulejówku. Policjanci starali się zdobyć dowody świadczące o narkotykowym procederze i dotrzeć do osób związanych z przestępczością narkotykową.

Kryminalni postanowili sprawdzić jeden z domów w Sulejówku. Policjanci podejrzewali, że w domu, w którym zaplanowali swoją realizację, mogą być ukryte narkotyki. Kiedy funkcjonariusze dokładnie przeszukali cały dom, natknęli się na plecak, w którym odnaleźli narkotyki popakowane w foliowe woreczki. Były wśród nich takie środki odurzające jak: marihuana, amfetamina oraz haszysz. W sumie było ponad 250 gramów narkotyków.

Do policyjnego aresztu trafiła 20-letnia Weronika J, którą podejrzewano o ukrywanie narkotyków. Młodej kobiecie przedstawiono zarzut nielegalnego posiadania znacznej ilości środków odurzających. Prokurator zastosował wobec Weroniki J. środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru i zakazu opuszczania kraju.

Tymczasem kryminalni pracują dalej i badają dokładnie inne wątki tej realizacji. Policjanci będą starali się dotrzeć do źródła pochodzenia zabezpieczonych narkotyków.

dn/ps


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 8.25 MB)

Powrót na górę strony