Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za oszustwa

Data publikacji 28.02.2013

Mokotowscy policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą zatrzymali kobietę, która odpowie za cztery oszustwa. 46-latka jako przedstawiciel jednej z firm udzielających pożyczek gotówkowych sfałszowała umowy, podrabiając na nich podpisy. Wyłudziła w ten sposób ponad 20 tys. złotych. Wczoraj usłyszała już zarzuty za popełnione przestępstwa. Grozi jej kara do 8 lat więzienia.

 

Funkcjonariusze uzyskali informację, że jedna z firm udzielająca pożyczek pieniężnych prawdopodobnie została oszukana przez swojego pracownika. Wszystko wskazywało na to, że kobieta sfałszowała osiem umów pożyczek gotówkowych i wyłudziła w ten sposób ponad 20 tys. złotych. Policjanci udali się do miejsca zamieszkania 46-latki, skąd przewieźli ją do komendy.

Policjanci ustalili, że kobieta sfałszowała na umowach podpisy czterech osób. 46-latkatłumaczyła policjantom, że ma wiele zaciągniętych kredytów, a pieniędzy potrzebowała na ich spłatę. Wczoraj usłyszała cztery zarzuty. Odpowie za oszustwa i podrobienie dokumentów. Grozi jej kara do 8 lat więzienia.

mż/mb
 

Powrót na górę strony