Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Napadł z nożem

Data publikacji 13.02.2013

Dobre rozpoznanie operacyjne kryminalnych z Pragi Północ doprowadziło do ustalenia i zatrzymania podejrzanego o rozbój z użyciem noża. Mężczyzna napadł na pokrzywdzonego, wymachiwał i groził nożem, a po chwili wyrwał torbę i uciekł. 23-latek w prokuraturze usłyszał zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Decyzją sądu, wobec obywatela Gruzji, został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy.

Po uzyskaniu informacji, że doszło do napadu z użyciem noża na Pradze Północ, policjanci z wydziału kryminalnego od razu zajęli się ustaleniem i zatrzymaniem sprawcy. Funkcjonariusze sprawdzili okoliczności sprawy. Z ustaleń, jakie posiadali, wynikało, że mężczyzna napadł na pokrzywdzonego, wymachiwał i groził użyciem noża, a następnie wyrwał torbę z zawartością i uciekł. Straty oszacowano na kwotę 500 złotych.

Dobre rozpoznanie operacyjne, dokładnie zebrany materiał dowodowy doprowadził policjantów do 23-letniego mężczyzny. Obywatel Gruzji został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Doprowadzony przez północnopraskich śledczych do prokuratury 23-latek, usłyszał zarzut rozboju z użyciem noża. Prokurator przychylił się do wniosku policji o zastosowanie wobec obywatela Gruzji środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Decyzją sądu, mężczyzna trafił do aresztu na okres dwóch miesięcy. 23-latek był już karany za wymuszenie rozbójnicze i inne przestępstwa.

ea/ms
 


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 8.25 MB)

Powrót na górę strony