Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł tuż po włamaniu

Data publikacji 28.12.2012

Policjanci z Pragi Północ zatrzymali podejrzanego o kradzież z włamaniem do peugeota. 21-letni mężczyzna wpadł tuż po włamaniu do samochodu. Funkcjonariusze znaleźli przy nim elementy pochodzące z pojazdu. Grzegorz T. już usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem do samochodu oraz uszkodzenia mienia. Teraz grozić mu może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Wszystko zaczęło się od informacji, jaka dotarła do policjantów z Targówka. Wynikało z niej, że ktoś właśnie włamał się do peugeota. Funkcjonariusze na miejscu zdarzenia zauważyli wyłamany zamek w drzwiach pojazdu oraz powybijane szyby i lusterka. Natychmiast udali się w poszukiwaniu sprawcy. Po kilku minutach zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie. Policjanci znaleźli przy Grzegorzu T. elementy z peugeota. Funkcjonariusze wstępnie ustalili straty na łączną kwotę ponad 3600 złotych.

21-letni mężczyzna trafił do policyjnej celi. Następnie dochodzeniowcy z Targówka przedstawili Grzegorzowi T. zarzuty kradzieży z włamaniem do pojazdu oraz uszkodzenia mienia. Teraz może mu grozić kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
ms/ij

Powrót na górę strony