Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za kradzież słodyczy

Data publikacji 28.12.2012

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu z Pragi Północ przedstawili zarzut kradzieży w warunkach recydywy, Jackowi S. Mężczyzna jest podejrzany o kradzież 21 sztuk czekolady i innych artykułów spożywczych na łączną kwotę ponad 250 złotych. 40-latek ukrył skradziony towar w plecaku. Wpadł dzięki pracownikowi ochrony.

O kradzieży czekolady z jednego ze sklepów, powiadomił policjantów pracownik ochrony. Na miejscu funkcjonariusze zatrzymali Jacka S. Mężczyzna był podejrzany o kradzież 21 sztuk czekolady oraz innych artykułów spożywczych na łączną kwotę ponad 250 złotych. Jak ustalili policjanci, 40-latek skradziony towar ukrył w plecaku.

Jacek S. trafił do policyjnej celi. Następnie policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu z Pragi Północ, przedstawili 40-latkowi zarzut kradzieży w warunkach recydywy. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna już wcześniej był krany za podobne przestępstwa. Zatrzymany przyznał się do zarzucanego czynu i poddał dobrowolnie karze.
ms/ij

Powrót na górę strony