Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukujemy mężczyzny z portretu pamięciowego

Data publikacji 07.11.2012

Mokotowscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące napaści na młodą kobietę i dopuszczenia się wobec niej innej czynności seksualnej. W tej sprawie został sporządzony portret pamięciowy sprawcy. Funkcjonariusze zwalczający przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają prezentowanego mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat.

Do zdarzenia doszło 26 sierpnia 2012 roku około 2.30 w nocy. Sprawca zaatakował młodą kobietę w rejonie ulicy Warchałowskiego. Napastnik podszedł do niej od tyłu, złapał ją i przewrócił na ziemię. Potem mężczyzna przytrzymał ją i dopuścił się innej czynności seksualnej.

Podczas trwającego postępowania biegły z zakresu kryminalistyki sporządził portret pamięciowy sprawcy. Poszukujemy mężczyzny w wieku około 30 lat, wzrostu około 180 cm, dobrze zbudowanej sylwetce oraz włosach krótkich i ciemnych. W dniu zdarzenia sprawca był ubrany w ciemnobrązową kurtkę, ciemne spodnie jeansowe oraz ciemne buty. W lewym uchu miał charakterystyczny kolczyk.

Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z mokotowskimi policjantami pod numerem telefonu (22) 603-11-55 lub z prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu (22)603-11-62. Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres mokotow@policja.waw.pl

ea/mb
 

Powrót na górę strony