Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ukrył amfetaminę w piwnicy

Data publikacji 07.11.2012

Za posiadanie ponad 30 gramów amfetaminy odpowie 18-letni Dominik C. zatrzymany przez wolskich policjantów z wydziału dw. z przestępczością narkotykową. Mundurowi znaleźli narkotyk w piwnicy. Śledczy przedstawili mu zarzut posiadania środków odurzających. Za przestępstwo, którego się dopuścił grozi mu do 3 lat więzienia.

Wolscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej w dzielnicy otrzymali informację, że w jednym z mieszkań mogą znajdować się środki odurzające. Policjanci postanowili to sprawdzić i udali się pod wskazany adres.

W trakcie przeszukania mieszkania funkcjonariusze w jednym z pomieszczeń na ławie ujawnili śladowe ilości narkotyków, wagę elektroniczną oraz pieniądze mogące pochodzić ze sprzedaży środków odurzających. Policjanci postanowili przeszukać również piwnicę. W stropie piwnicznym znaleźli torebkę foliową z zawartością białego proszku.

Podczas badania stwierdzono, że zabezpieczona substancja to amfetamina o wadze ponad 30 gramów.

18-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Śledczy przedstawili mu zarzut posiadania środków odurzających. Za przestępstwo, którego się dopuścił grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

ea/ps
 


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 4.92 MB)

Powrót na górę strony