Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł na imprezie u znajomych

Data publikacji 31.10.2012

Kryminalni z Pragi Południe zatrzymali poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna usiłował wprowadzić w błąd policjantów podając im dane swojego brata. Poszukiwany wpadł w ręce funkcjonariuszy, gdy został wylegitymowany na imprezie zorganizowanej przez znajomych. Policjanci doprowadzili 53-latka do wskazanego przez sąd aresztu śledczego.

Policjanci z Grenadierów udali się do miejsca zamieszkania poszukiwanej kobiety. Na miejscu, kryminalni nie zastali poszukiwanej, ale weszli do mieszkania w czasie trwania imprezy towarzyskiej. Podczas sprawdzania tożsamości uczestników towarzyskiego spotkania, jeden z mężczyzn podał policjantom dane, jak się okazało nie swoje lecz swojego brata. Policjanci szybko zweryfikowali tożsamość mężczyzny i ustalili, że nie jest tym za kogo się podaje. Po sprawdzeniu prawdziwych danych, okazało się że 53-latek jest poszukiwany listem gończym. Mężczyzna został zatrzymany. Po przeprowadzonym badaniu stanu trzeźwości, okazało się że poszukiwany miał w organizmie 2 promile alkoholu.

Mężczyzna tłumaczył policjantom, że podawał dane barta ponieważ wiedział, że jest poszukiwany przez policję i nie chciał zostać zatrzymany. Nie spodziewał się również tego, że na imprezie u znajomych może wpaść w ręce policjantów. 53-latek został doprowadzony do wskazanego przez sąd aresztu śledczego.

ea/pp
 

Powrót na górę strony