Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Skradzione części i sprzęt zamontował w swoim samochodzie

Data publikacji 31.10.2012

Legionowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który włamał się do vw golfa, ukradł z niego sprzęt audio oraz części zamienne, które później zamontował w swoim aucie tej samej marki. Sprawa wyszła na jaw, kiedy pokrzywdzony rozpoznał należącą do niego przedmioty w zaparkowanym samochodzie. Za kradzież z włamaniem 24-letniemu Pawłowi N. grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Do przestępstwa doszło 3 tygodnie temu wieczorem na niestrzeżonym parkingu w Legionowie przy ulicy Czarnieckiego. Nieznany jeszcze wtedy sprawca włamał się do vw golfa i ukradł z niego sprzęt audio wraz z półką, kołpaki oraz tylną lampę. Pokrzywdzony nie zgłosił wtedy sprawy policjantom.

Wczoraj, mężczyzna idąc ulicą, zauważył zaparkowanego vw golfa, a w nim skradzione mu wcześniej przedmioty. Tym razem powiadomił policjantów o tym, co się stało i poprosił o pomoc.

Pod wskazany adres przyjechali policjanci z wydziału kryminalnego, którzy po krótkiej obserwacji samochodu zatrzymali jego właściciela, kompletnie zaskoczonego widokiem funkcjonariuszy. 24-latek trafił do policyjnego aresztu. Za kradzież z włamaniem grozi mu do 10 lat więzienia.

ea/rsz
 

Powrót na górę strony