Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dopuścił się innej czynności seksualnej wobec małoletniej

Data publikacji 29.10.2012

Policjanci z Wawra zatrzymali 15-latka, który dopuścił się innej czynności seksualnej z osobą małoletnią. Nastolatek przemocą wymusił na młodej kobiecie poddanie się czynności seksualnej. Nieletni trafił do izby dziecka, skąd został doprowadzony do sądu, który zadecydował o umieszczeniu go w schronisku dla nieletnich.

Funkcjonariusze z komisariatu przy ulicy Mrówczej przyjęli zawiadomienie o dopuszczeniu się innej czynności seksualnej wobec młodej kobiety. Z treści zawiadomienia wynikało, że czynu tego dokonał nastolatek, który przebywał wraz z pokrzywdzoną w placówce opiekuńczej.

Po przyjęciu zawiadomienia, policjanci niezwłocznie zajęli się sprawą. Funkcjonariusze ustalili, że młody mężczyzna przemocą wymusił na pokrzywdzonej poddanie się czynności seksualnej. 15-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej izby dziecka. Policjanci doprowadzili podejrzanego do sądu, który podjął decyzję o umieszczeniu go w schronisku dla nieletnich, gdzie będzie oczekiwał na rozpatrzenie sprawy przez sąd.

pp/ksp
 

Powrót na górę strony