Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny poszukiwany w rękach policjantów

Data publikacji 27.10.2012

Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Stołecznej Policji zatrzymali 27 – letniego Rafała M., który był poszukiwany na postawie listu gończego za dokonanie rozboju. Mężczyzna ukrywał się od grudnia 2011 roku, teraz zgodnie z dyspozycją sądu trafi do zakładu penitencjarnego w celu odbycia kary 3 lat pozbawienia wolności.

Stołeczni policjanci z zespołu do spraw poszukiwań docelowych w toku wykonywanych  czynności operacyjnych ustalili, że na jednym z placów budowy w Wawrze zatrudniony jest mężczyzna poszukiwany listem gończym. Po uzyskaniu informacji policjanci postanowili sprawdzić jej wiarygodność.

Funkcjonariusze podjęli obserwację  terenu placu budowy. Wczoraj kilka minut po 17.00 zauważyli pojazd, w którym zauważyli osobę poszukiwaną. Kryminalni zatrzymali auto na ulicy Olszynka Grochowska.

Pojazdem marki volkswagen podróżowało pięciu mężczyzn. Podczas wstępnych sprawdzeń w policyjnej bazie danych,  okazało się że wśród pasażerów był 27-letni Rafał P. Mężczyzna był poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Jaworznie w celu doprowadzenia do najbliższego zakładu karnego, gdzie ma do odbycia zasądzoną  karę 3 lat pozbawienia wolności za dokonanie rozboju.

Rafał P. był poszukiwany od grudnia 2011 roku, teraz zgodnie z dyspozycją sądu trafi do zakładu penitencjarnego, gdzie spędzi najbliższe 3 lata.

mp


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 1.57 MB)

Powrót na górę strony