Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Najpierw uszkodzili własność stacji paliw, a później komendy

Data publikacji 29.09.2012

Dwóch agresywnych mężczyzn zatrzymali policjanci z Nadarzyna. Najpierw wszczęli oni awanturę na jednej ze stacji benzynowych. Później nie spodobała im się interwencja funkcjonariuszy. Obydwóm grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Około północy dyżurny skierował załogę interwencyjną na jedną ze stacji paliw na terenie gminy Nadarzyn. Z informacji wynikało, iż  z automatu do gier korzystało tam dwóch mężczyzn. Wszczęli awanturę po tym, jak pracownicy zwrócili im uwagę po uszkodzeniu ekranu dotykowego maszyny. Następnie zniszczyli wyposażenie przed budynkiem stacji tj. ławkę i oświetlenie.

Zdecydowanie ich temperamentu nie uspokoił widok mundurowych. Odmówili podania swoich danych, używali wulgaryzmów i odmówili wykonania poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy. W związku z tym, przy użyciu środków przymusu panowie zostali zapakowani do radiowozu. Nie zamierzali się jednak uspokoić. W drodze do komendy uszkodzili szybę oddzielającą policjantów od zatrzymanych.

Łączne straty jakie spowodowali Grzegorz D. i Piotr S. to około 3,5 tysiąca złotych. Mogą spędzić za swoje czyny do 5 lat w więzieniu .

 

 

dn/ro

Powrót na górę strony