Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pobili, bo zwrócono im uwagę

Data publikacji 20.09.2012

Policjanci z Ochoty zatrzymali 20-letnią Martę O., 18-letniego Jakuba Z. i 17-letniego Patryka W. Sprawcy zaatakowali dwóch mężczyzn, którzy zwrócili im uwagę, aby zachowywali się ciszej. Jeden z pokrzywdzonych ze złamaną ręką trafił do szpitala. Za uszkodzenie ciała grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w nocy przed jednym z bloków na terenie Ursusa. Grupa młodych osób głośno się zachowywała. Jeden z mieszkańców wraz z synem zszedł na dół, aby ich uspokoić. Sprawcy zaczęli ubliżać mężczyznom, chwilę później pobili ich i uciekli. Jeden z pokrzywdzonych ze złamaną ręką trafił do szpitala.

Sprawą zajęli się ochoccy kryminalni z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. W wyniku pracy operacyjnej i dochodzeniowo-śledczej zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę. 20-letnia Marta O., 18-letni Jakub Z. i 17-letni Patryk W. trafili do policyjnej celi. Śledczy przedstawili zatrzymanym zarzuty za uszkodzenie ciała. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ew/KSP

Powrót na górę strony