Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukujemy mężczyzny z portretu pamięciowego

Data publikacji 14.09.2012

Komenda Rejonowa Policji Warszawa V prowadzi postępowanie w sprawie oszustwa metodą „na wnuczka”, do której doszło na początku sierpnia. W tej sprawie został sporządzony portret pamięciowy sprawcy, który dopuścił się tego przestępstwa. Bielańscy policjanci proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają prezentowanego mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat.

Sprawca w dniu 6 sierpnia, na ulicy Bieniewickiej, działając metodą „ma wnuczka”, podszywając się pod członka rodziny, wyłudził od pokrzywdzonego kwotę 10 000 złotych.

Podczas trwającego dochodzenia biegły z zakresu kryminalistyki sporządził portret pamięciowy sprawcy. Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz zarządziła ujawnienie portretu mężczyzny.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego i Dochodzeniowo- Śledczego Komendy Rejonowej Policji Warszawa V proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają na prezentowanym portrecie mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat. Każdej osobie zapewniamy anonimowość.

Na wszelkie informacje od Państwa czekamy przez całą dobę przy ul. Żeromskiego 7. Można także zgłosić się do najbliższej jednostki Policji lub przekazać informacje na nr alarmowy 997 lub 112.

Policjanci z Bielan oczekują na każdą informację pod numerami:
- (22) 603-71-55 – Dyżurny KRP Warszawa V
- (22) 603-71-56 – Z-ca Dyżurnego KRP Warszawa V
- (22) 603-10-11 – prowadząca postępowanie asp. Renata Lewandowska
- 502-596-232 – oficer prasowy KRP Warszawa V

Informację można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: krp5warszawa@policja.waw.pl

eb/KSP

Powrót na górę strony