Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany "wnuczek" ukrył się w Warszawie

Data publikacji 13.09.2012

Wczoraj wieczorem nowodworscy kryminalni zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 30-letni Piotr N., mieszkaniec powiatu nowodworskiego był poszukiwany przez sąd w Warszawie. Prawdopodobnie ukrywał się na terenie Warszawy, chcąc uniknąć zasądzonej kary. Teraz trafi do aresztu gdzie odbędzie swój wyrok.

Nowodworscy kryminalni już od kilku tygodni poszukiwali Piotra N., za którym sąd wystosował list gończy. 30-latek ciągle zmieniał miejsce zamieszkania na terenie województwa mazowieckiego, prawdopodobnie, aby uniknąć kontaktu z policją. Wczoraj mundurowi uzyskali informację, że mężczyzna będzie przebywał na terenie jednej z dzielnic Warszawy. Funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce. Tam zauważyli mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi poszukiwanego Piotra N.

Policjanci wylegitymowali mężczyznę, który był zdumiony ich obecnością. Jak się okazało, był to rzeczywiście 35-letni Piotr N., poszukiwany listem gończym. 35-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Prawdopodobnie dzisiaj trafi do zakładu karnego. Tam czeka go kara 8 miesięcy pozbawienia wolności za to, że chciał oszukać starszą kobietę metodą „na wnuczka”.

ea/sk
 

Powrót na górę strony