Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Powodem awantury był brudny talerz

Data publikacji 29.08.2012

Filip T. odpowie przed sądem za zanęcanie się nad swoją rodziną. Agresywny mężczyzna od pół roku znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. Świadkiem takiego zachowania jest 3-letnia córka. Kobieta odważyła się w końcu opowiedzieć o swojej tragedii bielańskim policjantom. 29-latkowi grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Bicie, szarpanie, poniżanie, wyzywanie, znęcanie się fizyczne i psychiczne, to tajemnica wielu rodzin. Kolejna rodzina doświadczyła przemocy domowej. Tym razem policjanci pomogli mieszkance Bielan i jej córce. Pokrzywdzona nigdy wcześniej nie informowała o swojej sytuacji policji. W końcu zdecydowała się opowiedzieć o tragedii, jaka dotknęła jej rodzinę. Kobieta poinformowała policjantów, że od ponad roku mąż się nad nią znęca. Agresywny mężczyzna kopał swoją żonę, kilka razy uderzył ją w twarz, używał wobec niej słów wulgarnych. Czasami przyczyną takiego zachowania był brudny talerz albo źle postawione krzesło.
Funkcjonariusze z komendy na Bielanach zatrzymali mężczyznę. 29-latek trafił do policyjnego aresztu. Filipowi T. zostały przedstawione zarzuty za znęcanie się nad rodziną.
Apelujemy do ofiar przemocy, aby nie wstydziły się mówić o swojej sytuacji. Nie pozwólmy, aby takie sprawy ujrzały światło dzienne, dopiero gdy dochodzi do tragedii.
KSP/eb
 

Powrót na górę strony