Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatruwał życie rodzinie

Data publikacji 24.08.2012

Mariusz P. odpowie przed sądem za znęcanie. Agresywny mężczyzna od półtora roku znęcał się psychicznie i fizycznie nad rodziną. Żona zdecydowała się złożyć zawiadomienie o popełnieniu przez męża przestępstwa, kierując się troską o bezpieczeństwo swoje i rodziny. Agresywnemu mężczyźnie grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Bicie, znęcanie się, poniżanie to tajemnica wielu rodzin. Kolejna rodzina doświadczyła przemocy domowej w „czterech ścianach”. Tym razem policjanci pomogli mieszkance gminy Piaseczno. Pokrzywdzona zdecydowała się opowiedzieć o tragedii, jaka dotknęła jej rodzinę.


Kobieta poinformowała policjantów, że jej mąż nadużywa alkoholu. Problem z roku na rok narastał. 41-latek stał się coraz bardziej agresywny w stosunku do swoich domowników, a szczególnie w stosunku do swojej żony. Mężczyzna wyzywał kobietę, poniżał ją w obecności dzieci i rodziny, bił, szarpał, groził jej pozbawieniem życia.


Ostatnie zachowanie mężczyzny sprawiło, że kobieta postanowiła wezwać patrol policji na miejsce, gdyż tego typu sytuacja nie zdarzyła się po raz pierwszy i pokrzywdzona obawiała się o swoje bezpieczeństwo i rodziny. Mąż po raz kolejny wszczął awanturę.


Policjanci zatrzymali agresywnego męża. Mężczyzna w chwili zatrzymania był pijany, miał ponad 2,4 promila alkoholu w organizmie. Mariusz P. trafił do policyjnego aresztu, usłyszał już zarzut za znęcanie się nad rodziną. Grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.


KSP/hkk
 

Powrót na górę strony