Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ukradli w Milanówku - zatrzymani w Nadarzynie

Data publikacji 23.08.2012

Wspólne działania policjantów z Pruszkowa i Grodziska pozwoliły zatrzymać sprawców kradzieży do jakiej doszło na terenie sąsiedniego powiatu. W wyniku działań blokadowo – pościgowych funkcjonariusze ujęli czterech obcokrajowców, którzy włamali się do samochodu. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Tuż przed godziną 17:00 dyżurny w Pruszkowie dostał informację od policjantów z Grodziska, że w kierunku powiatu pruszkowskiego ucieka samochód osobowy. Według przekazanych danych wewnątrz mieli znajdować się sprawcy kradzieży saszetki ze znaczną ilością pieniędzy.

Natychmiast do działań przystąpili policjanci prewencji i wydziału kryminalnego. Po kilkunastu minutach zauważyli mercedesa na zagranicznych numerach rejestracyjnych. Samochody uczestniczące w pościgu i blokadzie uniemożliwiły dalszą jazdę uciekinierom zagradzając drogę ucieczki.

Okazało się, że w aucie jest czterech obcokrajowców w wieku od 27 do 39 lat. W kieszeni u jednego z nich zostały znalezione pieniądze w kwocie odpowiadającej utraconej w wyniku kradzieży. Wszystkie osoby zostały zatrzymane i przekazane policjantom z Grodziska Mazowieckiego.

KSP/dn

Powrót na górę strony