Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny włamywacz w potrzasku

Data publikacji 30.04.2009

Wczoraj rano kryminalni z warszawskiego Śródmieścia zatrzymali 27-letniego Sławomira M. Mężczyzna podejrzany jest o kradzież z włamaniem do busa marki ford i kradzieży elektronarzędzi za kilkanaście tysięcy złotych. 27- latek przyznał się do winy i usłyszał zarzut zagrożony karą do 10 lat więzienia.

Wczoraj przed 6.00 policjanci z wydziału kryminalnego śródmiejskiej komendy specjalizujący się w zwalczaniu przestępczości samochodowej pojechali do jednej z podwarszawskich miejscowości żeby zatrzymać 27-letniego Sławomira M. Mężczyzna podejrzany jest o kradzież z włamaniem do busa marki ford, które miało miejsce 14.04.2009r. przy ul. Inflanckiej. Wtedy robotnikom z pobliskiej budowy ukradziono sprzęt elektrotechniczny o wartości kilkunastu tysięcy złotych.

Zatrzymany przyznał się do winy i usłyszał od śledczych prowadzących postępowanie zarzuty kradzieży z włamaniem do pojazdu. Grozi za to do 10 lat więzienia. 27- latek w przeszłości wielokrotnie notowany był jako sprawca kradzieży i włamań do pojazdów.

Powrót na górę strony